3.MONTÁŽ

Ste takí bohatí, aby ste mohli riskovať lacnú montáž? Ušetriť na montáži sa dá, no nie v našej firme. Vedenie firmy dostáva správu z každej montáže a fotodokumentáciu, ktorá je detailne kontrolovaná. Neustále sa učíme a tak každú abnormalitu podchytíme a evidujeme. Tento spôsob nám pomáha v tom, aby sme sa stále zlepšovali. Náročná výroba a montáž prinášajú prekvapenia a my musíme byť pri realizácii pripravení, aby sme výzvy zvládli.

Už dávno sú preč časy, keď si mohli montéri dovoliť prísť na miesto montáže len s jednoduchým náradím a silikónom. Naši montéri majú bohatú výbavu na zvládnutie náročných výziev, ktoré na montáži môžu nastať a ich náradie a nástroje pravidelne inovujeme a dopĺňame. A tak aj pri náročných realizáciách kameňa môžete byť pokojní a mať istotu, že vynaložíme všetko naše úsilie a mnohoročné skúsenosti, aby bol náš zákazník spokojný.

Viete, čo odlišuje skvelú firmu od priemernej? Sú to detaily. Drobnosti, ktoré si možno na prvý pohľad nevšimnete. Detaily v oblečení, výbave, realizácii spojov, komunikácii a ďalších drobných veciach, ktoré sú však rozhodujúce pre celkový výsledok.


Vyberte si materiál z našej širokej ponuky
a vypočítajte si cenovú ponuku online cez konfigurátor. 
Kompletný vzorkovník materiálov