O firme

O firme

Kamenárstvo Klieštik je výrobcom a zdrojom luxusných interiérov, najmä kuchynských pracovných dosiek, obkladov krbov a stien. Nosnou časťou produkcie sú atypické výrobky. Zrealizujeme originálne Vaše predstavy, ktoré je možné zhotoviť iba vďaka špičkovej technológii a skúsenému tímu zamestnancov. Ponúkame jedinečné vlastnosti a krásu prírodného a technického kameňa alebo keramiky v širokom spektre farieb. Súčasťou výroby na mieru je aj inštalácia.

Naše služby

História

Kamenárstvo Klieštik s.r.o. patrí k tradičným spracovateľom kameňa na území Slovenska po roku 1989. Firma oficiálne vstúpila na trh v roku 1992 ako malá kamenárska dielňa rodinného typu, ktorú založili manželia Miroslav a Alojzia Klieštikovci. Skúsenosť niekoľkých generácií kamenárov a dynamický prístup k inováciám čoskoro malú rodinnú firmu premenili na jedného z najväčších opracovateľov kameňa na Slovensku. V súčastnosti je majiteľom Ľubomír Klieštik.

Zásadnou etapou vo vývoji firmy bola jej špecializácia na veľkoobchodnú výrobu kameňa. V tejto etape spoločnosť investovala do technológie. Cieľom rozširovania strojového parku bola presnosť, rýchlosť a náročnosť opracovania. Ďalší medzník vo vývoji firmy tvorí reakcia na dopyt po stavebnej architektúre. Sortiment Kamenárstva Klieštik sa tak rozšíril o pracovné dosky na kuchynské linky, obklady krbov, kúpeľňové dosky, schodiská, parapety, dlažby a podobne.

V roku 2007 spoločnosť ako prvá na Slovensku zakúpila CNC stroj na opracovanie kameňa. Po roku 2007 pokračovala v modernizácii svojho strojového parku o ďalšie moderné stroje. V roku 2015 nainštalovala najmodernejší 5-osí vodný lúč na Slovensku, čím opäť potvrdila svoje pevné postavenie na špici technologického vybavenia.

Náš tím

Administratíva

Martina Kocifajová

ADMINISTRATÍVA, KALKULÁCIE

Júlia Horošová

ADMINISTRATÍVA, FAKTURÁCIA

Klára Zacharová

ADMINISTRATÍVA

Predajne pomníky

Andrea Jankovičová

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

Ivan Klieštik

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

Projekcia

Jakub Hrúz

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR, ZAMERIAVAČ

Vratislav Dugovič

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR, ZAMERIAVAČ

Výroba

Stanislav Zachar

VÝROBNÝ TÍM

Vedenie

Branislav Holeščák

RIADITEĽ

Ľubomír Klieštik

MAJITEĽ