5.SERVIS

Záručný a pozáručný servis je samozrejmosťou. Okrem návrhu a výberu materiálu cez zameranie, výrobu a montáž, vám vieme poskytnúť bezplatné poradenstvo. Máme bohaté skúsenosti nielen pri výrobe kuchynskej pracovnej dosky z umelého kameňa alebo prírodného a to aj v kombinácii s kamenným drezom, ale vieme poradiť aj pri obložení krbu kameňom, kamenných schodov, dlažby, prípadne kamenné parapety a iných výrobkoch.

Najlepšie futbalové tímy musia mať zladené všetky pozície. Brankár, obrana, stredopoliari aj útočníci musia hrať vo vyváženej zostave, to však nie je všetko. V tíme musia byť na vysokej úrovni tréner, jeho asistenti, masér, lekár, fyziologický a psychologický terapeut a samotné vedenie klubu. Náš tím je poskladaný na podobných princípoch a je pripravený poskytnúť vám servis, tak aby konečný výsledok potešil všetky strany.

Pravidelne sa stretávame so situáciami, že zákazník si objedná drahú kuchynskú linku a do nej si nakúpi spotrebiče vysokej triedy. A potom, keď by mal svoju snahu korunovať špičkovou pracovnou doskou, tak svoje úsilie zavŕši gólom do vlastnej bránky, lebo z nevysvetliteľných príčin osloví miestneho kamenára – „garáž majstra”, ktorý všetko snaženie nevyzdvihne, ale zničí, lebo jeho servis a zamestnanci nie sú pripravení na náročné výzvy.

Nesľubujeme najlacnejší servis. No u nás máte záruku, že naša cena za kamennú pracovnú dosku bude férová a bude zabezpečovať kvalitu, na ktorú máte nárok a ktorú si zaslúžite.


Vyberte si materiál z našej širokej ponuky
a vypočítajte si cenovú ponuku online cez konfigurátor. 

Kompletný vzorkovník materiálov