2.VÝROBA

<style=“font-size:20px“>Vyrobené na Slovensku špičkovou technológiou z prvotriednych materiálov. Zakladáme na troch silných pilieroch. Kvalitný materiál, najmodernejšia technológia a skúsení zamestnanci. Do výroby vstupuje prvotriedny materiál, ktorý prechádza cez vodný lúč a CNC stroje a to všetko pod dohľadom našich skúsených zamestnancov.

</style=“font-size:20px“>

<style=“font-size:20px“>Tak, ako je to asi pri všetkých materiáloch, tak aj v kameni prírodnom, technickom, či v triede keramík sa dá zohnať materiál, ktorý nie je prvej triedy, ale druhej triedy, alebo dokonca ešte horšej kvality. Je to ako pri tvorbe vína. Aj v tomto remesle sú „majstri”, ktorí vám vedia dodať lacné „krabicové” víno. Avšak kvalitný vinár robí najlepšie víno z najlepších odrôd hrozna a tak špičkový kamenár používa najlepšie materiály pre výrobu vašej kamennej pracovnej dosky.

<style=“font-size:20px“>Pri výrobe kamennej kuchynskej pracovnej dosky používame najmodernejšie píly, ktoré sú s CNC riadením. Do kvalitného výrobného procesu patria aj profesionálni a skúsení zamestnanci. Vedeli ste, že v priemere majú naši zamestnanci u nás odpracovaných 10,02 rokov? Odmietame experimentovať a šetriť na vašej objednávke tým, že dáme váš kameň spracovať neprofesionálom. To by nám síce pomohlo zlacniť cenu, avšak veríme, že ani my a ani vy nechcete spoločne riskovať nekvalitu z dôvodu neskúsenosti zamestnancov.

 


Vyberte si materiál z našej širokej ponuky
a vypočítajte si cenovú ponuku online cez konfigurátor. 

Kompletný vzorkovník materiálov