Exkluzivita

Nosnou časťou produkcie sú atypické výrobky. Realizujú sa originálne predstavy zákazníkov, ktoré je možné zhotoviť iba vďaka špičkovej technológii a skúsenému tímu zamestnancov. Cieľovou skupinou Kamenárstva Klieštik sú nároční klienti.

Všetky používané materiály ako žula, mramor, ónyx, umelý kameň. Náročný spôsob spracovania kameňa sa deje za účasti diamantu – najtvrdšieho a azda najobdivovanejšieho nerastu. Budujeme nadštandardné vzťahy založené na serióznosti a zodpovednom prístupe.

Dôraz na servis

Pri poskytovaní servisu máme na zreteli maximálny komfort klienta. Práve servis je to, čím sa firmy od seba líšia. Ambíciou našej firmy je byť vám plne k dispozícii, riešiť vaše návrhy a požiadavky, umožniť vám vstúpiť do projektovania výrobkov a ponúknuť vám komplexný balíček služieb v oblasti kamenných produktov. Koncentrujeme sa predovšetkým na naplnenie potrieb, ktoré náš klient alebo obchodný partner má.

 

Konkrétne body nášho servisu:
  1. vypracovanie cenovej kalkulácie
  2. školenie
  3. zameranie – projektová dokumentácia / odborný dozor realizácií
  4. doprava
  5. montáž

 

1. Vypracovanie cenovej kalkulácie online

Spustili sme unikátny online výpočtový konfigurátor pracovných dosiek a výrobkov z kameňa. Neváhajte a aj vy vyskúšajte pohodlie okamžitého online modelovania. Už žiadne čakanie! Naceňujte a objednávajte kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Prejsť na online konfigurátor.

 

2. Školenie

V prípade záujmu poskytnutie školenia v oblasti odbornej prezentácie a technických vlastností.

 

3. Zameranie

Odborné zdokumentovanie realizačného zámeru po celom území Slovenskej republiky, Českej republiky, Rakúska… Termín zamerania je potrebné avízovať 1 týždeň vopred, zamerania sa týkajú iba stavebnej výroby.

 

4. Doprava

Na území Slovenskej republiky i zahraničia.

 

5. Montáž

Dodacie lehoty nájdete v naších obchodných podmienkách v sekcii „Dodacie podmienky“ bod 6.

Najnovšie technológie

Spoločnosť Kamenárstvo Klieštik je na Slovensku priekopníkom v oblastí najnovších technológií. Mnohé priviezla a sprevádzkovala ako prvá, ba dokonca sa podieľa na ich vývoji. Aktuálne je najlepšie technologicky vybavenou kamenárskou dielňou na Slovensku. Strojový park pozostáva z NC a CNC strojov. Do pozornosti by sme dali 4-osé CNC a 5-osí vodný lúč Breton momentálne najvyššej kvalitatívnej rady na Slovensku. Každý zo spomínaných strojov patrí k tomu najlepšiemu, čo momentálne výrobcovia strojov na opracovanie kameňa ponúkajú.

Vysoká kvalita

Kvalita je v dnešnej dobe veľakrát zneužitým slovom. Naša firma pod kvalitou rozumie symbiózu technológií a skúseného tímu zamestnancov. Obidva tieto faktory predurčujú k precíznosti, dôslednosti a zodpovednému prístupu. Zmysel pre detail a seriózny prístup sú základnou filozofiou Kamenárstva Klieštik. Neustále pracujeme na testovaní technických inovácií, naskladňujeme nové materiály podľa požiadaviek trhu a pravidelne školíme náš pracovný tím.